Po Prostu Zachęta
18 PAź '13

Michał Rudaś Kameralnie

Michał Rudaś Kameralnie

Michał Rudaś KAMERALNIE!

Wokalista wystąpi w kameralnym składzie z dwoma muzykami:
Łukasz Chyliński– gitara akustyczna
Marcin Świderski – fortepian, flet bansuri, flet poprzeczny

Koncert ten ma pokazać, że muzyka Michała to nie tylko bogactwo indyjskich inspiracji, ale przede wszystkim wspaniałe, melodyjne piosenki, które poruszają słuchaczy do głębi.

W repertuarze znajdą się znane i lubiane, polskojęzyczne utwory z debiutanckiej płyty „Shuruvath” jak np. „Bedziesz tam” czy „Wiatr” oraz kilka utworów z nowej płyty „Changing”, jak np. „Meri Jaan” - zwycięzca plebiscytu na ulubiony utwór fanów z nowej płyty, „You Are” oraz „Slavic Soul”.

www.michalrudas.com - Oficjalna strona artysty
www.facebook.com/michalrudas – profil artysty na Facebook'u

teledysk „Wiatr” : http://www.youtube.com/watch?v=GrfpjEd5bl0

piosenka „Meri Jaan” http://www.youtube.com/watch?v=MDe8WSnubD0

piosenka „Będziesz tam” http://www.youtube.com/watch?v=De9u0zv_4k0


BIO:

Michał Rudaś KAMERALNIE

Absolwent Wydziału Wokalnego Sekcji Piosenki Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia przy ul.Bednarskiej w Warszawie (2004r.) oraz absolwent Wydziału Pedagogicznego UW (2008r.).Wokalista o wszechstronnym doświadczeniu muzycznym, zarówno studyjnym jak i scenicznym. Przez kilka lat współpracował z programami TV, tj. Taniec z Gwiazdami czy Jaka to melodia.

Brał również udział w przedstawieniach muzycznych : Kwiaty we włosach oraz Notre Dame l'historie. Wokalista dubbingu do wielu filmów animowanych, m.in : “Tarzan 2”, “Mój brat Niedźwiedź 2”, “Księżniczka na ziarnku grochu”.

Współpracował dotychczas z wieloma uznanymi artystami : Adam Sztaba, Tomek Szymuś, Natalia Kukulska, Krzysztof Herdzin, Sebastian Karpiel Bułecka, Piotr Cugowski, Beata Bednarz, Grzegorz Piotrowski i inni.

Od wielu lat fascynuje się kulturą i muzyką Indii oraz Pakistanu. Odwiedził Indie wiele razy, gdzie regularnie pobierał lekcje u mistrza ragi indyskiej Anupa Misry, wykładowcy Sanskrit University w Varanasi.

Ma na koncie 2 płyty: debiutancki krążek “Shuruvath” (wym. szuruat) oraz wydany w tym roku „Changing: - oba albumy głęboko inspirowane muzyką indyjską.

Michał jest laureat nagrody jury w koncercie Trendy Festiwalu Sopot Top Trendy 2009. Nominowany był też do Fryderyka i Superjedynki.

INFO:

18.10.2013r.
Po Prostu Zachęta
Pl. Małachowskiego 3
godz: 20.00
wstęp: 20zł
rezerwacje: 22 401 0 401

Zapraszamy serdecznie!